Green Coffee 5K - Mega skuteczne odchudzanie

159 PLN
8 miesiące temu

Green Coffee 5K

Najnowsze osiągnięcie specjalistów w dziedzinie utrzymania optymalnej wagi ciała!

To jedyny tak skuteczny preparat wspomagający odchudzanie, bazując na zielonej kawie. Green Coffee 5K zawiera aż 5000mg czystej zielonej kawy, co pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty.

Czym jest Green Coffee 5K?

Green Coffee 5K to wyciąg z ziaren zielonej kawy w dawce 5000mg. Zielona kawa stanowi bogatą dawkę kwasu chlorogenowego. Jego działanie prowadzi do zmniejszenia wchłaniania węglowodanów. To zaś zmusza organizm do czerpania energii ze zgromadzonych w tkance tłuszczowej zapasów. Efekt? Utrata zbędnych kilogramów i redukcja nadmiaru tłuszczyku. Jego działanie wspomagające odchudzanie sprowadza się również do uwrażliwienia komórek na insulinę. To zaś pozwala regulować odpowiedni poziom cukru we krwi.

Green Coffee 5K - w połączeniu z racjonalnym sposobem odżywiania oraz aktywnością fizyczną pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty w znacznie krótszym czasie. A wszystko w sposób bezpieczny, przy jednoczesnej poprawie kondycji zdrowotnej.

Green Coffee 5K jest rozwiązaniem dla osób, które są zawiedzione stosowaniem licznych diet odchudzających, nie przynoszących oczekiwanych rezultatów. To preparat, który w bezpieczny sposób pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową oraz utrzymać i kontrolować prawidłową masę ciała. Green Coffee 5K to dowód na to, że zielona kawa na odchudzanie naprawdę działa.

Dlaczego warto stosować Green Coffee 5K?

  • Preparat zawiera aż 5000mg czystej zielonej kawy,
  • Tabletki przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki zawartemu w niepalonych ziarnach kwasowi chlorogenowemu,
  • Preparat dostarcza sporą dawkę antyoksydantów, wspomagając kondycję zdrowotną organizmu, 
  • Dzięki Green Coffee 5K zapomnisz o podjadaniu, ponieważ zielona kawa reguluje poziom cukru we krwi, 
  • Preparat zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę oraz nowotwory, 
  • Produkt zawiera naturalne składniki, dzięki czemu jego stosowanie jest całkowicie bezpieczne, 
  • Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii.

SPOSÓB UŻYCIA:

Zażywaj jedną tabletkę Green Coffee 5K dwa razy dziennie najlepiej przed posiłkami. Nie przekraczaj zalecanej dawki.

OPAKOWANIE:

60 kapsułek

SKŁAD:

Green Coffee Bean Extract [20:1] 250mg (Whole Green Coffee Equivalent 5000mg); Anti-Caking Agent - Magnesium Salt of Fatty Acids; Maltodextrin; Capsule Shell: Gelatine, Colour - Titanium Dioxide.

Nie znaleziono recenzji!

Nie znaleziono komentarzy do tego produktu. Bądź pierwszy który skomentuje!

Szanujemy Twoją prywatność

My i nasi partnerzy wykorzystujemy technologie, takie jak pliki cookie, i przetwarzamy dane osobowe, takie jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celu spersonalizowania reklam i treści w oparciu o Twoje zainteresowania, mierzenia wydajności reklam i treści oraz uzyskiwania wglądu w odbiorców, którzy widzieli reklamy i treści. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie tej technologii i przetwarzanie danych osobowych w tych celach. Możesz zmienić zdanie i zmienić wybór zgody w dowolnym momencie, wracając na tę stronę. Dowiedz sie więcej na temat w Polityka prywatności