Cena klubowa

O co chodzi z Klubem w CaliVita?

Klub CaliVita to rzesza ludzi którzy chcą żyć zdrowo i ograniczyć skutki działania niekorzystnych czynników środowiskowych. Dla Klubowiczów ważne jest zdrowie własne jak i swojej rodziny. Współcześnie mamy do czynienia z ogromem chorób okrzykniętych mianem cywilizacyjnych, a wiąże się to z pędem za karierą i życiem na coraz wyższych obrotach gdzie nie ma czasu na przygotowywanie kompleksowych i zrównoważonych posiłków, a przecież od tego zależy nasze samopoczucie.

Coraz częściej słyszy się o stosowaniu profilaktyki prozdrowotnej ale należy bardzo dobrze selekcjonować preparaty jakie przyjmujemy.

Firma CaliVita stworzyła szeroką gamę 100% naturalnych suplementów diety, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Suplementy każdy należący do Klubu CaliVita może dobrać w zależności od przypadłości, wieku, płci czy grupy krwi.

Co mi daje bycie Klubowiczem CaliVita?

1. Wstępując do Klubu CaliVita bez zobowiązań, możesz kupować suplementy po cenie klubowej czyli niższej o około 30% od ceny detalicznej.
2. Należysz do grupy kilku tysięcy osób, które zaufały firmie i pozbyły się problemów zdrowotnych.
3. Masz możliwość zakupu produktów dostępnych w ofercie globalnej. Nie wszystkie produkty są na chwilę obecną dostępne w Polsce.
4. Dokonując zakupów masz możliwość uzyskania rabatów.
5. Firma za zakupy nagradza Cię premiami, bonusami, gratisami.
6. Gdy polecisz produkty znajomym czy rodzinie uzyskasz jeszcze większe rabaty, a nawet możesz na tym zarabiać.
7. Firma organizuje wiele szkoleń z zakresu biznesu jak i zdrowia, aranżuje spotkania ze specjalistami co nie jest możliwe na co dzień.
8. Produkty otrzymujesz poprzez wysyłkę, ale masz też możliwość bezpośredniego zakupu w jednym z salonów CaliVita – np.: Wojcieszynie k/Warszawy, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach.
9. Jako Klubowicz otrzymujesz regularnie mailowo lub pocztą gazetkę CaliNews gdzie znajdziesz informacje o aktualnościach w firmie, o nowych produktach ale przede wszystkim wiele informacji na temat zdrowia i profilaktyki.

Do czego mnie zobowiązuje członkostwo w Klubie CaliVita?!
  • Będąc Klubowiczem nie masz żadnych zobowiązań
  • Nie musisz dokonywać comiesięcznych zakupów
  • Nie masz odgórnie narzucane jaki obrót musisz zrobić
  • Kupujesz co chcesz, kiedy chcesz i w takich ilościach jakie Ci pasują
  • Członkostwo w klubie jest ważne rok, a żeby je przedłużyć powinieneś zrobić zakup raz w roku
  • Jeśli nie przedłużysz członkostwa w terminie po prostu tracisz możliwość z korzystania z przywilejów i to bez konsekwencji
Jak zostać Klubowiczem CaliVita?

Aby zostać klubowiczem wystarczy, że złożysz u mnie zamówienie na minimum 90 zł już w cenach Klubowych (niższych). Za tę kwotę otrzymujesz wybrane preparaty, ale również STARTER z podstawowymi informacjami. Twoje zamówienie zostaje przekazane do Centrali gdzie czeka na realizacje. O wszystkim jesteś na bieżąco informowany.

W ramach STARTERA otrzymujesz:
– pełny ilustrowany katalog produktów opisujący wszystkie preparaty,
– skrócony katalog produktów, będący przewodnikiem po ofercie firmy
– wydanie aktualnego numeru czasopisma CaliNews,
– płytę DVD z informacjami o firmie, a także o organizowanych przez firmę imprezach
– książeczkę „Nowa jakość życia” pokazująca w jaki sposób płacić mniej za produkty lub stworzyć na ich bazie własnych biznes.

Jak złożyć zamówienie i jakie są koszty „ukryte”?!

1. Wypełniasz formularz zgłoszenia wraz z dokonaniem wyrobu suplementów za kwotę minimum 90 zł. Nie masz żadnych dodatkowych opłat. Wyrobienie Karty Klubowej jest bezpłatne!
2. Otrzymujesz od firmy CaliVita paczkę zawierającą wybrane produkty, starter, fakturę oraz dodatkowe informacje.
3. Po nadaniu numeru klubowego jesteś pełnoprawnym członkiem Klubu CaliVita i uprawnia Cię to do korzystania z wszelkich przywilejów z tego płynących.
4. Będąc Klubowiczem, który wpisał się bezpośrednio u mnie masz możliwość korzystania z mojej pomocy w tematyce zdrowotnej, suplementów. Dobiorę Ci suplementy i dawkowanie wraz z dietą jeśli tylko zgodzisz się opowiedzieć mi o swoim problemie. W razie jakichkolwiek problemów z wysyłką czy zamówieniami załatwiasz to bezpośrednio u mnie.

Podsumowując jestem Twoją osobą do kontaktu!